חדרי ארונות

ייחודיותם של מטבחי יוקרה

היוקרה הקלאסית והייצוגית היא זו אשר רק מעטים יכולים להרשות לעצמם בשל מחירה – הינה שילוב מושלם בין פשטות ואלוהות. אין ספק כי עיצובים יוקרתיים מעניקים למטבח חזות מרשימה ומלאת הוד, תודות למגוון האפשרויות העומדות לרשות דיירי הבית. באמצעות תהליך עיצוב אישי ניתן להביא את המטבח ליצירת אמנות של ממש, מבלי לוותר על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום מחד, ויצירת מראה נקי לעין מאידך. אלו הם הסודות של עיצוב מטבחים יוקרתיים על ידי אנשי מקצוע בתחום.

בין פשטות לאצילות

ייחודיות נוספת הבאה לידי ביטוי במטבחי יוקרה הינה השילוב המושלם בין פשטות כנה לבין אצילות שאין דומה לה. ניתן אולי לחקות יוקרה, אולם את המקור לא ניתן לזייף שכן כל זיוף יהיה בולט לעין ולא ישדר את אותה האצילות הייחודית. הפשטות הנשמרת ביוקרה אינה תולדה של ויתור על אלמנטים מהותיים בעיצוב, כי אם הערכת היופי הקלאסי והימנעות משימוש באלמנטים אקסטרהווגנטיים וצעקניים שונים, ההופכים את העיצוב כולו ליומיומי.

שמירה על עקרונות עיצוב

האלמנטים המאפשרים את עיצוב מטבחי היוקרה מחייבים שמירה ודיוק בעקרונות העיצוב הייחודיים. אלו הופכים את עיצוב המטבחים היוקרתיים לבעלי סממנים שלא ניתנים לשחזור בסגנונות עיצובים אחרים. על אף כי המושג יוקרה הינו ביטוי בו נעשה שימוש שגור כיום, רק מעטים אכן מעצבים מטבחי יוקרה אמיתיים לפי העקרונות החשובים.